Bulldogs - Gorillaz : 21-18 »»

Örökmérleg:
54 győzelem 25 vereség

Edzés

Bármelyik edzésen szeretettel várunk, de kérünk érdeklődj az első alkalom előtt a pontos helyszínről és időpontról, mert változhat! Írj facebook oldalunknak, vagy a dunaujvaros.gorillaz@gmail.com címre!

Ifjúsági-Újonc, RADAR futócsarnok (Sport utca)

Magabiztos győzelemmel rajtoltunk!

A Budapest Wolves második számú egységénél kezdtük meg a 2019-es bajnoki szezont.

A mérkőzést támadóink erőteljes futójátékaival nyitottuk. Egy 14 futásal kezdődő drive végén dr. Bachrathy Dániel elkapásával szereztük az első touchdownt, amit Beretka József sikeres extrája követett.

Védelmünk egész mérkőzésen alig engedett futott yardokat és passzokból is csekély sikereset jegyezhettünk fel hazai oldalon, a remek coveragenek és passz siettetésnek köszönhetően. Egy szép hosszabb passzjátékkal (melyben a fiatal Wolves elkapó bokája súlyosan megsérült, ezúton kívánunk jobbulást!) és több büntetéssel ugyan a második negyedben az endzone környékére értek a Farkasok, de csak mezőnygól lett a vége. Ezután támadóoldalon mindkét csapat megtorpant, de kevéssel a vége előtt Jeszenszki Dávid remek hosszú labdáját Horváth László váltotta pontokra, jó extrával 3:14 volt a félidőben.

A harmadik játékrészre már elkészültek a főleg junior játékosokból álló hazaiak erejükkel és beindult a Gorillaz henger. Hegedüs Dániel kickoff után, Bakos Bence és Farkas Máté interceptionnel, míg Madarász Attila fumblet szerezve juttatta labdához támadóinkat a félidőben.

A remek mezőnypozíciókat ki is használtuk. Csapatunk a futásokról folyamatosan helyezte a hangsúlyt a passzjátékra, eredményesen haladtak a támadósorozatok. Hegedüs Dániel és a QB posztra egy play erejéig beugró Farkas Máté is TD-t futott, valamint a mérkőzés végén Debreczeni János (élete első meccsén) is beköszönt, kialakítva ezzel a 3:34-es végeredményt.

Fotók és galéria: Miller Photostudio

Védelmünk és speciális egységeink remek teljesítménye bizakodásra adhat okot. Támadósorunkban többször is akadozott a játék, de összességében sok jó teljesítményt láthattunk "újjáépítés alatt álló" egységünktől.