Bulldogs - Gorillaz : 21-18 »»

Örökmérleg:
54 győzelem 25 vereség

Edzés

Bármelyik edzésen szeretettel várunk, de kérünk érdeklődj az első alkalom előtt a pontos helyszínről és időpontról, mert változhat! Írj facebook oldalunknak, vagy a dunaujvaros.gorillaz@gmail.com címre!

Ifjúsági-Újonc, RADAR futócsarnok (Sport utca)

Harmadik hely U19-ben

Ifjúsági csapatunk a Miskolc Steelers vendége volt a Junior Bajnokság elődöntőjében.

Sajnos nem sikerült döntőbe jutni, de így is szép eredmény ez a Young Guns United néven induló közös csapatunk fiataljaitól, íme a mafsz.org beszámolója:

A Miskolc Steelers-nek sem volt könnyű dolga a Young Guns United ellen. Az első negyedben még vezettek a vendégek Andrukonis Chris TD-jével és Farkas Máté kétpontosával, de a második játékrészben egyenlítettek a hazaiak (8-8). A második félidőben már változott a helyzet. A Steelers védelme több pontot már nem kapott, ellenben kettő touchdownt, egy extrát és egy kétpontost még összehozott, amivel végül 23-8-ra megnyerte a találkozót. Jónás Máté remek összecsapáson van túl, mivel 3 TD-passzt is hatpontosra váltott és egy kétpontost is feljegyezhettünk a neve mellett.

Fotók: Pazar András

Miskolc Steelers-Young Guns United 23-8 (0-8, 8-0, 7-0, 8-0)
Pontszerzők: Jónás Máté 3 TD, Szabó Martin, Jónás Máté 1-1 2 PT, Jónás Máté 1 XP, illetve Andrukonis Chris 1 TD, Farkas Máté 2 PT.

Aggód Péter, a Miskolc Steelers defensive koordinátora: Sajnos a mérkőzés előtt nem volt igazi a felkészülésünk, ez meg is látszott az első félidőn, viszont az ellenfelünk jól kielemzett bennünket. Az ítéletidő is nehezítette a támadó csapatunkat. A második félidőre változtatnunk kellett sok mindenen és végül sikerült győzni. Bejutottunk a döntőbe, először a Miskolc Steelers történetében, illetve az összes 2016-os versenysorozatban, amelyben indultunk döntőt játszottunk és meg is nyertük. Most sem szeretnénk vesztesen távozni.

Fábián Krisztián, a Young Guns United edzője: Nem sok időnk volt készülni a miskolciak ellen, amit tudtunk megtettünk. Ez meg is látszott az első félidőben, hiszen vezetést szereztünk és a Miskolc támadó sorát jól megfogta a védelmünk. Sajnos a második félidőben nem tudtunk váltani, így a Steelers megérdemelten nyerte meg a mérkőzést. A srácoknak köszönöm a remek játékot és munkát. A játékosaink nagy része nagyon fiatal, rengeteg újoncunk volt, akiknek ez volt az első szezonjuk, és mivel több csapatból álltunk össze a közös edzés hiánya is hátráltatott minket. Nagyon szép eredmény, hogy idáig eljutottunk és a komolyabb csapatok ellen is felvettük a ritmust egy félidő erejéig erre lehet építeni a jövőben! Köszönöm a szezont a srácoknak, és az edzőknek is, akik segítettek minket!